Naše nabídka

Kávujeme na míru

Sestavíme kávovou akci přesně dle vašich tajných přání a představ s našimi možnostmi a schopnostmi.

Umíme:

  • outdoor a indoor catering pro velké i malé firmy, ale i pro soukromé osoby,
  • brew bary,
  • kávovou show s latté artem,
  • moderované povídání o kávě,
  • a další dle naší osobní domluvy.


Kdekoliv a kdykoliv

Po naší domluvě nemáme problém s cateringem téměr na jakémkoliv místě a v kterémkoliv čase. Již jsme dělali catering ve městech i vesničkách po celé ČR. Nebojíme se firemních akcí, konferencí, veřejných párty, festivalů, trhů, soukromých akcí, svatebních hostin, ani dokonce horských kopců (kofík jsme nahoru tahali traktorem). Na každou novou výzvu se těšíme.


Profesionální baristé

Naši baristé do toho vkládají své srdce. Jsou to dříči, kteří se chtějí neustále zdokonalovat, minimálně co se kávy a sebeprezentace týče.


Prvotřídní technika a zázemí

Celkový dojem z kávového konceptu na míru podpoří okouzlující design mobilních coffee cartů vyrobených speciálně pro Laura Coffee. V našem "baristickém vozovém parku" máme tři malé kofíky (převážně na indoor akce) a dva velké kofíky (určené na outdoor akce). Jedná se o plnohodnotné mobilní kavárny, které mají vlastní vodní a odpadní systém. Pro zprovoznění potřebujeme samostatnou zásuvku s 16A jističem a přístup k vodě, neboť si vodu nabíráme do barelů. A nejlépe i výlevku pro odpadní barel.


Technické specifikace mobilních kaváren:

MALÝ KOFÍK

vhodné pro:      indoor akce, v případě pěkného počasí i outdoor
rozměry:            délka 155 cm, výška 90 cm a šířka 75 cm
převoz:               Kofík se nám vleze do nákladového prostoru auta. Potřebujeme jen někde umístit auto.


VELKÝ KOFÍK

vhodné pro:      indoor i outdoor akce
rozměry:            délka 350 cm 
převoz:               Mobilní kavárnu vozíme na přídavném vozíku za autem. Potřebujeme někde na akci                                  zaparkovat auto a vozík. Kavárničku je nutné z vozíku až na místo určení vést po zemi.                                Do vyšších pater potřebujeme výtah či rampu, pro svou váhu ji nejsme schopni nést 
                            v rukou.


Disponujeme třemi vlastními profi stany. Dva jsou potištěny v designu Laura Coffee (v rozměrech 3 x 3 metry nebo 4,5 x 3 metry) a třetí bez potisku (rozměr 4,5 x 3 metry)..

Máme špičkovou baristickou techniku, např. několik ručně vyráběných espresso kávovarů                  La Marzocco, jenž jsou považovány za Ferrari mezi kávovary.  

Samotné nápoje servírujeme do tlustostěnného kvalitního porcelánu nebo roztomilých kelímků vyrobených z recyklovaného papíru s potiskem našeho firemního loga a postavičkou Laury, našeho maskota.


Výběrové suroviny

Překvapíme vás bohatým pohoštěním nejen s lahodnými kávovými nápoji (např. espresso, cappuccino, caffe latté, frappé apod.) připravenými dle našeho espresso standardu, ale i s těmi nekávovými (jako např. horká čokoláda, chai latté apod.). Se spoustou ledu, který si přivezeme, umíme i osvěžující ledové nápoje.

Kávu si pražíme sami. Veškeré kávové dobroty jsou připraveny výhradně z naší čerstvě pražené kávy z rodinné pražírny Laura Coffee. Podrobnosti o kávě si můžete přečíst na našem e-shopu eshop.lauracoffee.cz.

V sortimentu máme také nápoje pro děti, ale vlastně i dospěláky, jako např. ovocné smoothies, bio mošt, čokoládu z partnerské lokální čokoládovny, bio kakao, čaj, chai latte, matcha latte. Kávu umíme sladit i s alkoholem a připravit třeba cappuccino libre (s rumem) nebo highland espresso (se skotskou whisky).  


Cena cateringu

Rozpočet bude sestaven přesně dle vašich přání a finančních možností. Můžeme k vám přijet a vše osobně probrat. Sestavení cateringu bude zcela zdarma. 

"Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem, rádi vám poradíme."

Kontakt